Wiadomości

Rok 2015 rokiem siły i pieniędzy

Już za chwilę pożegnamy stary rok i wejdziemy w nowy. Wielu z nas zadaje sobie w związku z tym pytania: jaki on będzie? co przyniosą nam kolejne miesiące? Wróżbita Maciej Skrzątek postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Wyczytanie z kart tarota, jaki będzie rok 2015, zajęłoby bardzo dużo czasu, bo jest to wróżba zbyt ogólna. Na szczęście z pomocą w

Już za chwilę pożegnamy stary rok i wejdziemy w nowy. Wielu z nas zadaje sobie w związku z tym pytania: jaki on będzie? co przyniosą nam kolejne miesiące? Wróżbita Maciej Skrzątek postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

Wyczytanie z kart tarota, jaki będzie rok 2015, zajęłoby bardzo dużo czasu, bo jest to wróżba zbyt ogólna. Na szczęście z pomocą w poznaniu przyszłości przychodzi numerologia. „Jeśli zsumujemy cyfry znajdujące się w 2015, wyjdzie nam 8 – liczba materii. Czyli w nowym roku skupimy uwagę na pieniądzach i sferze materialnej” – mówi serwisowi infoWire.pl Maciej Skrzątek. Najbliższe 12 miesięcy będzie też czasem sprawiedliwości. „Jeśli byliśmy dobrzy, sumiennie pracowaliśmy, teraz będziemy zbierać plony. Jeśli było odwrotnie (szkodziliśmy, byliśmy zazdrośni i zawistni), zostaniemy ukarani” – wyjaśnia wróżbita.

Ogólnie biorąc, rok 2015 nie powinien być zły, a w wielu aspektach będzie lepszy niż odchodzący 2014 – suma jego cyfr, czyli 7, nie sprzyjała finansom. Był to rok odpływu, samotności i gorszego samopoczucia. W nowym będziemy pewniejsi, stanowczy, konkretniejsi w swoich działaniach i podejmowaniu decyzji. Będziemy walczyć o swoje, bo 8. kartą w Wielkich Arkanach (grupie kart z talii tarota) jest karta Siły.

Przyszłość od dawna interesowała ludzi, każdy z nas jest ciekawy tego, co się wydarzy. Warto pamiętać – jak zaznacza Maciej Skrzątek – że prawdziwy wróżbita ma za zadanie powiedzieć szczerze, co widzi w kartach, nawet gdy jego słowa nie do końca mogą się spodobać. Wróżba to wskazanie drogi, kierunku działań, który powinniśmy obrać, aby żyć w szczęściu.


dostarczył infoWire.pl

Źródło infoWire.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Stanowisko INFARMY w sprawie nowelizacji Prawa farmaceutycznego

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy