Informacje

Yasumi powiększa sieć partnerską

Yasumi powiększa sieć partnerską

Ponad 30 placówek partnerskich liczy sieć Instytutów Zdrowia i Urody Yasumi tworzona przez kaliska firmę Yasumi. Pierwszy Instytut powstał w Kaliszu. Najnowsze uruchomione zostały w tym miesiącu w Obornikach Wlkp., Mińsku Mazowieckim, Lublinie i Lesznie.

Działalność Yasumi opiera się na dwóch filarach. Pierwszy to sprzedaż nowoczesnego sprzętu do gabinetów kosmetycznych, medycznych, odnowy biologicznej, fitness klubów, ośrodków sportowych i rehabilitacyjnych, salonów SPA oraz akcesoriów, preparatów kosmetycznych. Drugi to programy Yasumi Partner, skierowany do zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności pod marką Yasumi. Firma zajmuje się kosmetologią i medycyną estetyczną. Oferuje również odnowę biologiczną i rehabilitację. Gabinety wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt specjalistyczny, oparty w dużej części na urządzeniach stosowanych również w medycynie i rehabilitacji.

Firma na każdym etapie powstawania Instytutu Zdrowia i Urody aktywnie współpracuje z inwestorem zainteresowanym jego prowadzeniem. Po omówieniu warunków współpracy i szczegółowym dobraniu oferty partner Yasumi przechodzi szkolenia przygotowujące merytorycznie do prowadzenia instytutu.

W programie Yasumi Partner kwota potrzebna na zakup sprzętu oraz preparatów i kosmetyków wynosi około 180 tys. zł. Lokal w zależności od wybranego programu powinien mieć wydzielone co najmniej 4 gabinety.

– Dla powodzenia inwestycji bardzo ważne jest zaangażowanie właściciela, właściwie dobrana kadra, dobra lokalizacja, umiejętne działania marketingowe oraz odpowiednio skonstruowana oferta zabiegowa, dostosowana do warunków zarobkowych i wymagań danego regionu – mówi dyrektor d.s. rozwoju Artur Kołecki z Yasumi. – Jeśli wszystkie te warunki są spełnione, wówczas inwestycja powinna się zwrócić w okresie 12-18 miesięcy.
Filozofia działania firmy oparta jest na idei wellness, wyrażającej dążenie do dobrego samopoczucia i zdrowia – harmonii między ciałem, duchem i umysłem.

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=141105696

hastagi na stronie:

#yasumi opinie #yasumi lublin opinie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Expo Silesia   #dla   #jej   #jest   #których   #pami   #pod   #równie   #spo   #tym   #zwi